Necati Şaşmaz’ın 8 yaşındaki oğlu Ali Nadir’le zikir yaparken çekilen görüntüsü Kurtlar Vadisi’ni yine iptal ettirdi.

Fenomen dizi Kurtlar Vadisi’nin yeniden ekrana dönmesini bekliyor. Ancak şimdiye kadar dizinin Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz’ın efsane projeyi çekmek için yaptığı tüm görüşmeler sonuçsuz kaldı. Son olarak ise Şaşmaz’ın yapımcı Polat Yağcı’yla Kurtlar Vadisi Kaos adını verecekleri diziyi çekme planı yaptığı ortaya çıktı.

TV 100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre Yağcı dizi için Show TV ile masaya oturdu. Üstelik Polat Alemdar’ın özel jetiyle Pensilvanya’ya gittiğini ve uçaktan indiğini gösteren bir de teaser çekildi. Oyuncu görüşmeleri başladı. Fakat Şaşmaz’ın heyecanı yine yarım kaldı. İddiaya göre Show TV aynı dönemde 8 yaşındaki oğlu Ali Nadir’le zikir çekerken görüntüleri ortaya çıkan Necati Şaşmaz hakkında çıkan haberlerden rahatsız olup projeden vazgeçti.

Necati Şaşmaz’ın eski eşi Nagehan Kaşıkçı, ünlü oyuncunun kendisini mehdi, 8 yaşındaki oğlunu da bağlı olduğu Kadiri tarikatının veliahtı olarak gördüğünü belirtmişti. Mahkemeye sunulan videoda Şaşmaz’ın oğlunu da zikire götürdüğü görüntüler yer alıyor.

Kaynak: Haberiniz